logo

Závody v Jablonci nad Nisou

Juniorský DANCE tým

🏆✨ Naši závodníci předvedli fantastické výkony na závodech 1. výkonnostní třídy, které se konaly 16.-17. března 2024. 

Podívejme se na to, jak jsme dopadli:

V individuální kategorii dospělých žen jsme měli hojné zastoupení a skvělé umístění. Sabina Drapáková obsadila 2. místo, Sabina Juránková se svou novou sestavou na hudbu od Tina Turner získala 3. místo, Irem Sahinkanat dosáhla na 6. místo, Nasťa Shulhina obsadila 9. místo, Veronika Vomáčková se umístila na 12. místě a Anna Komárková skončila na 16. místě.

V kategorii trojic jsme měli fantastické výsledky. Jedno z našich trií získalo 1. místo a druhé trio skončilo na 4. místě.

Mezi juniorkami jsme se také prosadili. Aneta Blechová obsadila 2. místo, Claudie Prokop, i přes nemoc, dosáhla na 6. místo, Barbora Školová se umístila na 9. místě, Karolína Jurečková obsadila 11. místo, Kateřina Komárková dosáhla na 15. místo a Jasmína Mrázková obsadila 26. místo.

V kategorii group jsme si také vedli skvěle. Juniorský dance (pražský tým) obsadil 3. místo a juniorský dance (českobrodský tým) dosáhl na 5. místo.

V kategorii kadetů nás zastupovala Eliana Mrázková, která šla individuální kategorii i kategorii group, která obsadila 5. místo. V kategorii DANCE jsme dosáhli na 4. místo.

Ve výsledcích dětské kategorie ND jsme také měli úžasné umístění. Individuální kategorii byla nejlepší Sabina Záveská,  které se podařilo probojovat do první desítky. Isabella Svíčková skočila na 14. místě a Adéla Douchová obsadila 23. příčku. Trojice Aylin Balci, Simona Pršalová, Malvína Lachmanová obsadila 6. místo a trio Sabina Záveská, Josefína Menclová dosáhlo na 7. místo. Naše group skončila čtvrtá a v kategorii DANCE jsme získali 3. místo a tím i bronzovou medaili! 🥉

Děkujeme všem našim talentovaným závodníkům za jejich skvělé výkony a nasazení do závodu! 🌟👏

 

Přihláška

Přidej se k nám!