logo

Výzva pro členy klubu Corridoor

Zatímco naši reprezentanti se budou snažit probojovat na tento závod, co možná nejlepším tréninkem, my se pokusíme je podpořit tím, že na mistrovství světa „doběhneme“.

Poběžme společně do hlavního města Ázerbájdžánu, kde se bude konat nejdůležitější závod v roce. Mistrovství světa v gymnastickém aerobiku letos hostí Baku. Čeká nás 4349,4 km. Každý kilometr se počítá! Stihneme to? Začněte raději už dnes.

Každý kilometr, který ujdeš nebo uběhneš, tak zapiš to formuláře.

FORMULÁŘ NA TVÉ KILOMETRY

NAŠE TRASA ZDE!

Každý týden se podíváme, kde už jsme.

Za Corridoor

Eliška Strakošová

 

Reportáž z cesty 15.2. 2021:

Do výzvy Běžíme do Baku se zapojilo mnoho našich členů, překvapivě i mnoho rodičů, téměř všichni trenéři, asistenti trenérů, kancelář Corridooru, dva fanoušci klubu a jeden pes!!! Máme v nohách 945 Km!
Nejakčnější skupinou jsou Kuchaříci, kteří za pomoci rodičů ušli 317 Km. Ty dobíhají nejmladší závodníci z Prahy – Vaiana (241km). Na pomyslný stupínek si dnes vystoupí i With or Without. Tato skupina ušla 167 km. Ovšem tyto kilometry dosáhly holky samy, bez pomoci rodičů! Na bramborové pozici končí trenéři a kancelář klubu – musíme to zlepšit- jen počkejte!!! A na dohled je skupina Letíme, která nám hodně šlape na paty. Nejstarší závodnice „žákyně, juniorky a seniorky“ mají početní nevýhodu, přesto nad Letíme ztrácí jen 3km. Dále pak Adamsovic rodina, Ruslany, přípravka Praha a hobby Brod. Každý kilometr se počítá!
Právě jsme dosáhli vrcholu Zhurovka (1226 metrů nad mořem), což je hora v Karpatech na Ukrajině. Stále jsme ještě na území, které v minulosti, před druhou světovou válkou, patřilo k Československu.
Nyní nás čeká obtížná cesta po hřebeni Karpat, která díky počasí bude opravdovým dobrodružstvím.
Nezapomínejte proto na kvalitní obuv o oblečení. Aktuální teplota je pod bodem mrazu.
Reportáž z cesty 22.2. 2021:
Prošli jsme celé Rumunsko. Minuli pohoří Karpaty, kde jedním z nejvyšších vrcholů byla rumunská hora Ineu peak (2279m.n.m.). Jsme 15km před hranicí s Moldávií v městečku Jasi.
Pozice největších tahounů se nemění. S celkovým počtem 499 km vedou Kuchaříci. Skupina Vaiana (483km) rychle dotahuje k první příčce Kuchaříků. Obě skupiny mohutně podporují rodiče a sourozenci a chodí celé rodiny. Na třetí pozici se stále drží With or Without 234km, ty ale začínají nebezpečně ohrožovat žákyně, juniorky a seniorky (111km) a Letíme (97 km). Trenéři se propadli až na 6. místo. Ale rozhodně to nenechají jen tak a příští týden se třeste! 😊
Reportáž z cesty: 29.2. 2021:
Jsme za půlkou!
Když se podíváte doleva uvidíte Azovské moře, vpravo míjíme Krym. V nohách máme 2541km! Tento týden nejvíce kilometrů našlapal tým Vaiana! A to rovných 250 km. Druzí jsou stále aktivní Kuchaříci s počtem 143 km. A třetí jsou trenéři s počtem 126km!!!! Na čtvrtém místě tento týden With or Without a Letíme. Skupiny dělí jediný kilometr. I ostatní týmy přidaly do kroku. Pojďte i tento týden udržíme teplo!
Aktuality
gymnastika
Přidej se k nám!