logo

Cesta do Baku – jdeme ven “společně”

Jsme tam! Podařilo se nám společně ujít víc jak plánovaných 4349 km. Děkujeme všem za každý kilometr, se kterým jste se zapojili. Pohyb na čerstvém vzduchu je důležitý pro naši imunitu, kterou potřebujeme teď více než jindy. A tak jste rádi, že jste vyráželi ven, jak to jen šlo. Do Baku jsme se dostali o hodně dřív, než bylo v plánu. Velký podíl na tom mělo i velké množství rodičů, kteří se akčně zapojili. Speciální uznání bychom chtěli jmenovitě vyjádřit těm, kteří toho nachodili nejvíc. (náhodné  pořadí)

Aneta Blechová, Veronika Blažková, Eliška Drbohlavová, Evelína Nikolová, Adéla Hallerová, Ella Chodounská s mamkou a sestrou Aničkou, Růženka Janichová, Kateřina Šmejkalová, Laura Kurelová, Anna Litovová, Alice Malinová, Zuzka Žižlavská, Vikča Volková s mamkou a sestrou, Ema Špirhanzová s rodinkou, Sabina Juránková, Verča Vomáčková a Dita Honzalová a mnoho dalších.

A ještě pozdravy „nejakčnějším rodinám“  Podobovi (Anežka), Chodounský (Ella), Špirhanzlovi (Ema) a Volkovi (Viky)!!!!

Za Corridoor

Eliška Strakošová

 

Reportáž z cesty 15.2. 2021:

Do výzvy Běžíme do Baku se zapojilo mnoho našich členů, překvapivě i mnoho rodičů, téměř všichni trenéři, asistenti trenérů, kancelář Corridooru, dva fanoušci klubu a jeden pes!!! Máme v nohách 945 Km!
Nejakčnější skupinou jsou Kuchaříci, kteří za pomoci rodičů ušli 317 Km. Ty dobíhají nejmladší závodníci z Prahy – Vaiana (241km). Na pomyslný stupínek si dnes vystoupí i With or Without. Tato skupina ušla 167 km. Ovšem tyto kilometry dosáhly holky samy, bez pomoci rodičů! Na bramborové pozici končí trenéři a kancelář klubu – musíme to zlepšit- jen počkejte!!! A na dohled je skupina Letíme, která nám hodně šlape na paty. Nejstarší závodnice „žákyně, juniorky a seniorky“ mají početní nevýhodu, přesto nad Letíme ztrácí jen 3km. Dále pak Adamsovic rodina, Ruslany, přípravka Praha a hobby Brod. Každý kilometr se počítá!
Právě jsme dosáhli vrcholu Zhurovka (1226 metrů nad mořem), což je hora v Karpatech na Ukrajině. Stále jsme ještě na území, které v minulosti, před druhou světovou válkou, patřilo k Československu.
Nyní nás čeká obtížná cesta po hřebeni Karpat, která díky počasí bude opravdovým dobrodružstvím.
Nezapomínejte proto na kvalitní obuv o oblečení. Aktuální teplota je pod bodem mrazu.
Reportáž z cesty 22.2. 2021:
Prošli jsme celé Rumunsko. Minuli pohoří Karpaty, kde jedním z nejvyšších vrcholů byla rumunská hora Ineu peak (2279m.n.m.). Jsme 15km před hranicí s Moldávií v městečku Jasi.
Pozice největších tahounů se nemění. S celkovým počtem 499 km vedou Kuchaříci. Skupina Vaiana (483km) rychle dotahuje k první příčce Kuchaříků. Obě skupiny mohutně podporují rodiče a sourozenci a chodí celé rodiny. Na třetí pozici se stále drží With or Without 234km, ty ale začínají nebezpečně ohrožovat žákyně, juniorky a seniorky (111km) a Letíme (97 km). Trenéři se propadli až na 6. místo. Ale rozhodně to nenechají jen tak a příští týden se třeste! 😊
Reportáž z cesty: 29.2. 2021:
Jsme za půlkou!
Když se podíváte doleva uvidíte Azovské moře, vpravo míjíme Krym. V nohách máme 2541km! Tento týden nejvíce kilometrů našlapal tým Vaiana! A to rovných 250 km. Druzí jsou stále aktivní Kuchaříci s počtem 143 km. A třetí jsou trenéři s počtem 126km!!!! Na čtvrtém místě tento týden With or Without a Letíme. Skupiny dělí jediný kilometr. I ostatní týmy přidaly do kroku. Pojďte i tento týden udržíme teplo!
Reportáž z cesty: 9.3. 2021
Finišujeme! Máme před sebou posledních 698,4 km. Nepolevujeme a tento týden dojdeme do cíle ještě před stanoveným časem. Posílejte nám fotky “cílové rovinky” !!! 🎊🤸‍♀️💪

Startujeme:

Zatímco naši reprezentanti se budou snažit probojovat na tento závod, co možná nejlepším tréninkem, my se pokusíme je podpořit tím, že na mistrovství světa „doběhneme“.

Poběžme společně do hlavního města Ázerbájdžánu, kde se bude konat nejdůležitější závod v roce. Mistrovství světa v gymnastickém aerobiku letos hostí Baku. Čeká nás 4349,4 km. Každý kilometr se počítá! Stihneme to? Začněte raději už dnes.

Aktuality
gymnastika
Přidej se k nám!