logo

Vstup do světa gymnastického aerobiku

Ve dnech 9. až 11. března se náš klub premiérově zúčastnil závodů ve Zlíně. Z přechodu z klasického aerobiku (FISAF) do gymnastického aerobiku (FIG) jsme měli celkem obavu. Plná hala neznámých tváří z různých zemí, dvojnásobný počet rozhodčích a úžasné výkony ostatních závodníků nám nejdříve naháněly strach.
Ale řekli jsme si: „Jsme přece Corridoor a ničeho se nebojíme, tak proč to nezkusit!“.

Jako první za náš tým startovaly kadetky (AG1) – Julča Sojková, Sabinka Juránková, Anička Vitoušová. Následovaly juniorky (AG2) – Dominka Herzánová, Terka Strejčková, Nela Císařová, seniorky – Terka Kudláčková, Andrejka Rychnová a náš nejmladší závodník Míša.

Všichni se s prvním závodem poprali, jak nejlépe dovedli. Svědčí o tom krásné 3. místo Sabinky, která do kapsy strčila 30 zkušených závodníků a krásná stříbrná medaile Míši.

Po těchto úspěších se nám všem do slunečné neděle vstávalo s dobrou náladou
a pocitem, že nic není nemožné. Trio juniorek – Domča Herzánová, Terka Strejčková, Nela Císařová, i přes drobná zaváhání, získalo bronz.

Těchto úspěchů bychom ale v žádném případě nemohli dosáhnout, nebýt obětavého a vstřícného přístupu našich trenérů Elišky a Kuby Strakošových. Nemalý dík patří také rodičům za jejich morální a finanční podporu.

Ještě jednou moc a moc díky a teď hurá na další závody!!!

Veronika Vomáčková

Fotky najdete na našem kanálu na youtube.

Aktuality
gymnastika
Přidej se k nám!