logo

Úspěch našich závodnic v Bulharsku!

V posledních dnech se na nás valí jen špatné zprávy a proto jsme více než vděční, že se česká výprava vrací ze závodů v Bulharsku s tak dobrými výsledky. Závodů se účastnilo kvůli koronaviru jen sedm nejstatečnějších států, přesto v kategorii juniorek (AG2) a dospělých žen (SEN) byla konkurence, v které byla radost závodit.

Nejlépe z našich závodnic si vedla juniorka Sabina Juránková, které se podařilo probojovat na stupínky vítězů. To je více než skvělý výsledek! Sabina získala 19:55 bodů, což jí stačilo na 3. místo a odváží si tak cennou bronzovou medaili ze závodů Plovdiv Cup 2020!

Skvěle reprezentovaly i dospělé závodnice. Sabina Drapáková skončila na ne příliš populárním, ale přesto výborném čtvrtém místě s počtem 20,15 bodů. Do finálové osmičky nejlepších se dostala i její týmová kolegyně Tereza Kudláčková. Tereza měla 19,80 bodů a skončila sedmá.

 

Děkujeme našim závodnicím za skvělou reprezentaci České republiky a našeho klubu. Děkujeme všem trenérům za přípravu a děkujeme především šéftrenérovi Jakubovi Strakošovi, který po zavření tělocvičen, odjel s našimi reprezentantkami do Bulharska, aby se mohli kvalitně připravovat na tento důležitý závod. Poděkování patří i rodičům závodnic, protože bez jejich podpory, by tento úžasný úspěch nebyl. Základem úspěchu je totiž fungující tým- závodník, trenér a rodič.

Za Corridoor Eliška Strakošová

Aktuality
gymnastika
Přidej se k nám!