logo

První závody v německém Eisengergu 2020

V sobotu 29.2. 2020 vyrazil náš klub Corridoor na své první závody. Do německého Eisengergu jsme se chystali především jako na závod kontrolní před MČR, které nás čeká 21.3.2020. Krásné umístění bylo jen třešničkou na dortu.

Dospělou kategorii vyhrála Sabina Drapáková (20,050 b.), stále ještě úřadující juniorská mistryně ČR. Pro Sabinu to byl první start v dospělé kategorii a dařilo se jí víc než skvěle. Druhá byla Sharlotte Nensch a třetí Fabinne Fey z Německa. Do první šestky se dostala i naše Tereza Kudláčková (18,4 b.).

Juniorskou kategorii vyhrála úžasná Sabina Juránková (19,400 b.). Nová sestava přinesla ovoce a Sabině se podařilo již na prvních závodech dostat přes 19,00 bodů. Na 21. místě skončila juniorka Veronika Vomáčková (16,75 b.) Pokud se Veronice podaří vyvarovat technických chyb, má šanci na MČR na daleko lepší umístění.

V mladší kategorii jsme měli tři reprezentantky. Nejlépe se vedlo Anetě Blechové. Aneta v posledních týdnech poctivě ladila formu a měla tak možnost ukázat, co v ní opravdu je. Aneta dosáhla na bronzovou příčku s počtem 17,45 b. Její týmová kolegyně Barbora Školová se potýkala s nemocí a tak jsme byli moc rádi, že se jí podařilo na tento závod připravit a mohla vyrazit s námi. Bára se umístila na 18. místě s počtem 15,950 bodů. Alžběta Komárková zajela krásnou sestavu a skončila 28. s počtem bodů 15,300. Pro Bětku to byl nejen první start ve starší věkové kategorii, ale i první start v 1. výkonnostní třídě ČGF. Z tohoto pohledu je její umístění, z 41 startujících, skvělý výsledek a my jí moc gratulujeme.

Děkujeme všem našim závodníkům za skvělou reprezentaci a trenérům (Jakub Strakoš, Bianca Gorgovan, Kristýna Hájková, Andea Rychnová, Eliška Strakošová) za přípravů.

Corridoor tým

Aktuality
gymnastika
Přidej se k nám!