logo

Poslední nominační závod MsM za námi!

aerobik corridoor český brod praha cvičení děti gymnastika

Závody – Mladá Boleslav

Nejmlaší tým, pod vedením Lucie Blažkové a Elišky Strakošové, předvedl pěknou “Pandí” sestavu a odvezl si zlaté medaile.😀
V nejmladší kategorii gymnastického aerobiku 6-8 let jsme měli Isabellu Svíčkovou (8. místo v IW) a Kristýnu Fojtíkovou (12. místo v IW), které společně vybojovaly zlato. 🥇
V kategorii povinná sestava, která je určena pro začínající závodníky, si mezi mladšími nejlépe vedlo Julii Žejdlíkové, která si odvážela ze svých prvních závodů v individuální kategorii bronzovou medaili.🥉 Do nejlepší šestky se dostala i Eliška Bílková. Starší kategorii „povinná sestava“ vyhrála Zuzana Pátková. 🥇 Páta skončila Jana Andreasová a šestá Karolína Malaníková.   

V kategorii 9 – 11 let jsme měli hojné zastoupení.  Závod se nejlépe povedl Viktorii Polákové, která v obrovské konkurenci získala stříbrnou medaili. Hned za ní skončila oddílová kolegyně Josefína Menclová a na čtvrtém místě se umístila Adéla Douchová. Do šestky nejlepších se probojovala i Malvína Lachmanová. Dařilo se nám i v kategorii GROUP. Tým ve složení Viktorie Poláková, Zuzana Žižlavská, Ema Špirhanzlová, Alice Malinová, Zuzana Piknerová, Sofie Černá získal stříbro. V kategorii trojic byly z našeho oddílu nelepší Adéla Douchová, Josefína Menclová a Zuzana Piknerová. Ty si odvážely ze závodů krásné druhé místo.

Mezi staršími závodníky (12-14 let) se nejlépe dařilo Emě Zábranské, která v konkurenci 47 dívek skončila těsně pod stupněm vítězů. Velkou radost nám udělalo i 7. místo juniorky Anny Komárkové (z 27 závodnic) Gronzovou radost měla i group pod vedením Bianci Laroere. (Group ve složení Magdalena Vokatá, Eliana Mrázková, Elen Čermáková,  Tereza Štáfová a Ema Zábranská) Tereza, Magdaléna a Ema skončily třetí i v kategorii trojic.

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu.

Corridoor tým

 

Přihláška

Přidej se k nám!