logo

Pohár federací 2020 – závod 1.VT ČGF

V neděli 11.10. 2020 proběhl první závod Poháru federací 1. výkonnostní třídy ČGF. Jsme rádi, že se organizátorům z TJ Sokol Kampa podařilo na poslední chvíli, i přes všechna omezení, závod uskutečnit a závodníci tak měli možnost předvést to, na co každý den trénují.

Silná konkurence byla v kategorii 12-14 let (AG1). Soutěžilo zde celkem 40 závodnic. Naší nejúspěšnější žákyní byla Aneta Blechová (17,65 b.), které se podařilo v silné konkurenci získat krásné třetí místo. Mezi první desítkou na osmém místě se umístila Barbora Školová (17,2 b.). Moc hezky zajela i Alžběta Komárková, které se podařilo, na svých prvních českých závodech v I.VT, vybojovat první polovinu startovního pole. Michal Gorokhov skončil druhý, ale zasloužil si za svou sestavu pochvalu od trenéra, a to je nad zlato.

V kategorii DANCE (sestava With or Without You) nás reprezentovala Aneta Blechová, Veronika Blažková, Barbora Školová, Nela Kašparová, Dominika Macháčková, Klára Vaňkovská a Eliška Vyhlasová. Tým přes personální oslabení zvládl sestavu na hezkých 14,9 bodů, což stačilo na nepopulární, ale hezké čtvrté místo.

Velmi se dařilo i juniorkám. Závody vyhrála Sabina Juránková (19,35 b.) a na jedenáctém místě se umístila Veronika Vomáčková.

V kategorii dospělých žen předvedly dechberoucí sestavy obě naše závodnice. První Sabina Drapáková (19,6 b.) a o pět setin druhá Tereza Kudláčková (19, 55 b.), která svou fantastickou sestavou šlapala své oddílové kolegyni hodně na paty.

Všem našim závodníkům děkujeme za reprezentaci oddílu a trenérům děkujeme za perfektní přípravu.

Aktuality
gymnastika
Přidej se k nám!