logo

Obecné informace – Český Brod

Aerobik Český BrodVedoucí oddílu aerobiku v Českém Brodě je Eliška Strakošová, která se cvičení s dětmi v tomto městě věnuje od roku 2000. Pod hlavičkou o.s. Corridoor působí od roku 2007. V posledních letech úzce spolupracujeme s TJ Sokol Český Brod.

Trénujeme v pondělí, středu a pátek v sokolovně v Českém Brodě v sedmi skupinách, rozdělených podle věku a výkonnosti. S dětmi začínáme již od batolecího věku, kdy je na cvičení doprovází jejich rodiče. Od tří let děti cvičí samy bez rodičů ve sportovní přípravce. Toto cvičení je zaměřeno na všeobecnou sportovní přípravu a proto je cvičení vhodné nejen pro holčičky, které mohou pokračovat v oddíle aerobiku, ale i pro kluky, kteří se mohou v pozdější době zaměřit na jiný sport (basket, fotbal, atletika). Starší děti rozdělujeme nejen podle věku, ale i výkonnostního zaměření. Věnujeme se jak dětem,  kteří se pohybu věnují na úrovni zájmového kroužku a sport je pro ně doplňkovou aktivitou, tak i dětem, kteří se rozhodly plně věnovat aerobiku a mají ambice v tomto sportu dosáhnout závodních  úspěchů.

Cvičební hodiny (tréninky) jsou vedeny pod T.J. Sokol Český Brod a tudíž všichni musí být členy této jednoty. Všichni noví členové musí podat přihlášku do oddílu (elektornicky) i do Sokola (papírovou formou) a zaplatit sokolské příspěvky (na účet Sokola), řídit se stanovami, organizačním a provozním řádem. Vše nejdete na stránkách jednoty: www.sokolbrod.cz. Nečlenové T. J. Sokol Český Brod se zde nesmí účastnit hodin oddílu Corridoor. Souběžně hrazené členské příspěvky pro Corridoor z.s. nesouvisí s členstvím v T. J. Sokol Český Brod.

přihlášku lze stáhnout ZDE (při ukončení činnosti je třeba podat i písemnou odhlášku)

další důležité odkazy: příspěvky, provozní řád

 

 

Přihláška

Přidej se k nám!