…existuje jen jeden způsob, jak v něčem uspět a to je dát do toho všechno!

Máme mistryně ČR !!!

V sobotu jsme zakončili soutěžní sezónu posledním závodem. Na pražských Vinohradech se konalo mistrovství ČR v aerobiku v II.VT České gymnastické federace. Do finále se probojovali všichni naši svěřenci…

Nejlépe se vedlo týmu Následníci. Svěřenkyně Elišky Strakošové předvedly senzační výkon a vybojovaly si 1. místo a tím i titul mistryň ČR 2.VT ČGF. Krásné výkony předvedly i naše další tři sportovní týmy. Red Balloon (trenér Eliška Strakošová) a We Rowdy (trenér Míša Kokešová) dosáhly svými výkony na stříbrnou příčku, sestava Panda (trenér Tereza Tydlitátová) 5. místo. Největší konkurence je tradičně v kategorii jednotlivkyň. Veronika Vomáčková získala 3. místo. Necelý bod chyběl Anetě Blechové k třetímu místu, Barbora Školová skončila 9., Kristýna Šermauerová 13. Závodu se účastnily i svěřenkyně Jakuba Strakoše Dominika Herzánová (2.místo) a Tereza Strejčková (3.místo) a Pavlina Mucha 6. místo. V kategorii mužů jsme měli jediného zástupce a to byl Mikhail Gorokhov (1. místo).

Vloženým závodem na MČR byly soutěžní kategorie mladších dětí do 8 let. Sestava Pejsci (svěřenci Kristýny Oubrechtové) si obhájila prvenství a dívky se sestavou Limonádový Joe (trenér Eliška Strakošová) si odvážely stříbro. Pátá skončila, se svou singlovou sestavou, Terezka Štáfová.

Všem závodníků děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu.