logo

Kalendář akcí 2024

Soutěžní plán 2024 1.VT

  • -25.2. 2024             Open Eisenberg (Německo)
  • -3.3. 2024               MSM PLZEŇ, II. VT
  • -17.3. 2024             1. kolo Poháru Federací, Jablonec nad Nisou
  • -24.3. 2024             Světový pohár a Open Cantanhede (Portugalsko)
  • -7.4. 2024                MSM PRAHA, II. VT
  • -14.4. 2024              Slovak Aerobic Open, Bratislava (Slovensko)
  • -21.4. 2024             Czech Aerobic Open a MČR, Praha
  • -28.4. 2024            MSM KUTNÁ HORA, II. VT
  • -5.5. 2024               Aerogym Open Cup, Valencie (Španělsko)
  • -12.5. 2024              Lithuanian Open, Kaunas (Litva)
  • -12.5. 2024              MSM KOLÍN, II. VT
  • -26.5. 2024             Suzuki Open (Japonsko)
  • -26.5. 2024             Heathrow Aerobic Open, Bracknell, GBR (Velká Británie)
  • -26.5. 2024             MSM HAVÍŘOV, II. VT
  • -26.5. 2024             2. kolo PF, Nové Zámky (Slovensko)
  • 5.-2.6. 2024 International Open Competition, Cunit (Španělsko)
  • 8.-1.9. 2024 German Open, Riesa (Německo)
  • 8.-1.9. 2024 Plovdiv Cup Open (Bulharsko)
  • -22.9. 2024               World Age Group Competition, Pesaro (Itálie)
  • -29.9. 2024               Mistrovství světa, Pesaro (Itálie)
  • -13.10. 2024 Český pohár?
  • -20.10./26.-27.10. 2024 3. kolo PF, Praha
  • ?? kolo PF, Bratislava (Slovensko)

Plán akcí 2023 – podzim, zima

září

9.9. 2023 Veletrh sportovních a volnočasových aktivit- Praha 10

10. 9. 2023 Workshop první pomoci a tejpování pro trenéry, juniory a seniory

11.9. 2023 začínáme trénovat podle pravidelných rozvrhů

24.9. 2023 vystoupení na Food festivalu v Českém Brodě

říjen

5.-9.10.2023 závody Bulharsko (Plovdiv Cup)

11.-16.10. 2023 závody Rumunsko

23.-27.10.2023 Strašidelný týden (nezávodní skupiny, nejmladší závodní skupiny)

listopad

4.-5.11. 2023 závody PF Slovensko (Bratislava)

10.-12.11. 2023 Tréninkový Camp Brandýs nad Labem

14.-19.11. 2023 ME Turecko

25.-26.11. závody PF Praha

prosinec

13.12. Vánoční setkání v Českém Brodě

14.12. vánoční setkání v Praze

trénovat začínáme 3.1.2024

Soutěžní plán podzim 2022 a jaro 2023, rok 2024:

 

 

2023

25.–26. 2. 2023                13. International Aerobic Competition, Eisenberg (GER)

11.3.2023                          MSM Kolín

11.-12.3. 2023                  Slovensko- Nové Zámky (PF)

24.–26. 3. 2023                Světový pohár, Cantanhede (POR) (21.-27.3.2023)

30.3.-24. 2023                 Slovak Open

1.-2.4.2023                       MSM Světlá nad Sázavou

15.-16.4. 2023                  MSM Mladá Boleslav

21.–23. 4. 2023                Czech Aerobic Open 2023, Praha

13.-14.5.2023                    Praha (2. kolo PF)

27.-28.5.2023                   MČR II.VT (MSM) Kutná Hora

13–15. 10. 2023                Světový pohár, Bukurešť (ROU)

17.–19. 11. 2023             Mistrovství Evropy, Antalya (TUR)

Sledujete i kalendář Gymnastciké federace: https://www.gymfed.cz/kalendar/?sport=AE

2022

9.–11. 9. 2022                  15. Austrian Aerobic Open 2022, Kundl / Tirol (AUT)

25.9. Český Brod            (vystoupení SHOW, Ruslana, This is me, Monsters)

28.9.2022                          MSM Český Brod (středa-st. svátek)

1.–2. 10. 2022                  3. kolo Poháru Federací, Praha

8.–9. 10. 2022                  13th Plovdiv Cup Aerobics Open, Plovdiv (BUL)

19.–20. 11. 2022             4. kolo Poháru Federací, Nitra (SVK)

30.11. 2022                      Bazar sportovního oblečení a bot

14.12. VÁNOČNÍ SETKÁNÍ ČESKÝ BROD

15.12. VÁNOČNÍ SETKÁNÍ PRAHA

20.12. Vystoupení (vánoční trhy) Praha

21.12. Vystoupení (jarmark) Praha

 

Rok 2022 (aktualizace 18.1.2022) závody MsM:

12.-13.3.2022 Praha MsM

2.-3.4. Ostrava MsM

7.-8.5. Kutná Hora MsM

21.-22.5. Plzeň MsM

4.-5.6. Černošice – MČR II.VT ČGF MsM

25.6. Český Brod (vystoupení Vězni, This is me, SHOW)

25.9. Český Brod (vystoupení SHOW, Ruslana, This is me)

 

Termíny 2022 (1.VT- trenér Jakub)

25.-27.3. Portugalsko Cantanhede ( senior IW, TRIO, GROUP, Prokop, AG1 TRIO+ Blechová a Škodlivá IW)

1.-3.4. Slovak Open pravděpodobně stejné složení jako Portugalsko+ MP Sen a AG1 a Michal IM (Pro ostatní ve stejném termínu MsM Ostrava

8.-10.4. Czech Open MČR úplně všichni

 30.4.-1.5. Německo Eisenberg pokud to půjde tak úplně všichni

7.-8.5. MsM Kutná Hora IW Bětka, Kačka, Anička, Nikola ( Angelika, Claudine?) + DUO Anicka- Verča

9.-10.4. pohár Federací Praha 

3-5-.6. Pohár Federací Bratislava + MsM MČR Úplně všichni, každý podle aktuálního stavu

10.-12.6. MS Portugalsko AG1+AG2 podle nominace

17.-19.6. MS Portugalsko SEN podle nominace

 

Rok 2021:

17.-23.5.2021 MS (Aneta Blechová, Sabina Juránková, Jakub Strakoš)

24.-30. 5. MS (Sabina Drapáková, Tereza Kudláčková, Jakub Strakoš)

12.6.-(13.6.) Závody v Německu (Rychnová, Strakoš, Pakandlová, Vomáčková, Němcová, Blechová, Školová, Prokop, Hassmanová, Komárková, Gorokhov, Drapáková, Kudláčková) – ZRUŠENO

19.-20.6. Pohár federací Slovensko /Juránková, Rychnová, Strakoš, Pakandlová, Vomáčková, Němcová, Blechová, Školová, Prokop, Hassmanová, Komárková, Gorokhov, Drapáková, Kudláčková /

19.-20. 6. Mistry s Mistry Černošice ?

24.6. Pohádkový les – Malešice (pražský oddíl)

19.7. – 23.7. tréninky Praha

26.-31. 7. tréninky Praha- všichni / příměstský tábor

2.-6. 8 tréninkový Camp Praha- všichni

8.-14. 8. soustředění Malá Skála I.- všichni

14.-20.8. soustředění Malá Skála II.- všichni

20.-22.8. SLOVAK OPEN

26.-30.8. PLOVDIV CUP

6.9. 8. začínáme pravidelný rozvrh

11.9. Sportovní veletrh – Malešický park (Adams + kdo má chuť)

10.-12.9. CZECH AEROBIC OPEN – všichni 1.VT

17.-19. 9. Mistrovství Evropy Itálie (junior, senior) (nominace není utvořena- hrazeno)

25.9. MsM – všichni (cvičení podle lektora)

26.9. školení pro trenéry

2.-3.10. Pohár federací – všichni 1.VT (kromě účastnic MS)

9.-10.10. MsM Praha

24.10. MsM Ostrava

30.-31.10. Soustředění (víkend na nové choreografie)

prosinec – vystoupení pro rodiče

Rok 2020:

12.9.2020 – Školení pro trenéry

26.-27.9.2020 – PF Nové Zámky- zrušeno

3.-4.10.2020 MSM Plzeň

17.-18.10.2020 PF Praha

24.-25.10.2020 MČR 1.VT

7.-8.11 PF Bratislava

14.-15.11.2020 MSM Ostrava

21.-22.11 MSM Kutná Hora

Jaro- léto 2020:

7.3. Český Brod MSM

20.-22.3. Czech Aerobic Open – MČR I.VT ČGF

28.-29.3. Kutná Hora MSM

25.-26.4. Plzeň MSM

16.-17.5. Ostrava MSM

1.-2.5. Kralupy nad Vltavou MSM

30.-31.5. Praha MSM – MČR II.VT ČGF

9.-15.8.2019 Soustředění I. turnus (6-12 let)

15.-21.8.2019 Soustředění II.turnus (12 a více)

Podzim 2019:

4.9. porada trenérů

6.9. vystoupení Zvoneček (Violin, Pirátky)

9.9. 2019 začátek pravidelných tréninků

14.9. vystoupení na akci Město v Pohybu (Violin, Pirátky)

14.9. tréninková sobota Český Brod (Violin, Pirátky, Kristýna Š., Maxi tým)

21.-22-9. tréninkový víkend ZŠ Hostýnská Praha

12.-13. 10 (školení gym.trenérů)

19.-20.10. Camp Mistry s Mistry / seminář pro trenéry

19.-20.10. Pohár federací Slovensko /Nitra

24.-28.10. závody Bulharsko

31.10 -4.11. závody Egypt

1.-3.11. (školení gym.trenérů)

16.-17.11 závody Pohár federací Praha

16.12. poslední prosincový trénink v Brodě – Vánoční setkání

13.12. poslední prosincový trénink v Praze – Vánoční setkání

 

Jaro 2019:

9.-10.2. 2019 MSM Brod

8.-10.3. 2019 Czech Open MČR 2019

16.-17.3. 2019 MSM Liberec

23.-24.3. 2019 Pohár federací SVK 1. kolo

23.-24.3. 2019 MSM Praha

30.-31.3. 2019 Světová pohár POR

5.-7.4. 2019 Slovak Open – Bratislava

6.-7.4. 2019 MSM Plzeň

13.-14.4. 2019 MSM Kutná Hora

4.-5.5. 2019 MSM Ostrava

11.-12.5.2019 Pohár federací Praha

18.-19.5. 2019 MSM Finále Praha – Černošice

22.-26.5. ME 2019 v Baku

17.-18.11. 2019 Pohár federací Praha

 

Podzim 2018

8.-9.9.2018 Camp pro závodníky

15.-16.9. seminář trenéři

22.9. valná hromada ČGF

6.-7.10. 2018 Camp s bulharským trenérem

13.-14.10. Pohár federací Praha

3.-4.11. Soustředění Liberec

10.-11. 11. tréninkový víkend Brod

24.-25.11. tréninkový víkend Praha

1.-2.12. Soustředění Liberec (AG2,SEN)

 

 

Podzim 2017 (září- listopad)
1.9. Vystoupení pro Zvoneček Bylany
4.9. Vystoupení na akci „Otevření nové školy v Českém Brodě“
5.9. Rozřazovací trénink v Praze (16:00 ZŠ Nad Vodovodem) + Nábor nových dětí
11. 9. Rozřazovací trénink v Českém Brodě + Nábor nových dětí
16. 9. Seminář pro trenéry Český Brod
17. 9. Seminář pro trenéry Český Brod
17.9. setkání rodičů s trenéry a klubovou sportovní psycholožkou (17:00 Český Brod)Téma: „Výhody i úskalí šampióna v domě.“
6.-8.10. MČR (FISAF)
13.-15.10. Závody – Slovensko (FIG)
14.-15.10. Českobrodská soutěž + MSM
17.-21.10. MS Holansko (FISAF)
11.11. Závody – Pardubice (Mistry s Mistry)
17.-18.11. Pohár federací (FIG)
Sledujte průběžně stránky, akce budeme doplňovat.

3 reakce na Kalendář akcí 2024

Přihláška

Přidej se k nám!