logo

Jedny z nejprestižnějších závodů tento rok

V minulém týdnu jsme se připojili k jednomu z nejvýznamnějších okamžiků v našem gymnastickém klubu. Naše tři vynikající gymnastky Sabina Drapáková, Sabina Juránková a Veronika Vomáčková, se vydaly na mezinárodní soutěž gymnastického aerobiku, která se stala jedním z vrcholných událostí našeho sportovního roku.

Tato soutěž byla jedním z nejprestižnějších gymnastických akcí na světě, která přilákala účastníky z neuvěřitelných 21 zemí. Nejlepší gymnasté z celého světa se sešli v Rumunsku, aby se utkali o titul šampiona.

Naše závodnice pracovali tvrdě, trénovaly a dělaly vše, co bylo v jejich silách, aby se dostaly do formy a připravily se na tento velký okamžik. A jejich úsilí bylo oceněno. Ve velké konkurenci se náš tým umístil na 9. místě, což je velký úspěch, který ukazuje, že do finále nám zbývá jen kousíček.

Kromě toho se naše gymnastky zúčastnily i v soutěži týmů, kde bojovaly s dívkami z Liberce a společně se probojovaly až do finále. Bylo to vzrušující vidět, jak naše gymnastky “rozvlnily” svou pirátskou sestavu sportovní halu.

I když do finále šly z čtvrtého místa, dolehla na ně nervozita z prestižních závodů a nezůstaly bez drobných chyb a skončily na 8. místě. To ukazuje, že gymnastika je sportem, kde se i ty nejmenší chyby mohou stát rozhodujícími.

Jsme na naše závodnice velmi pyšní za to, jak reprezentovaly náš klub a zemi. Jejich odhodlání, tvrdá práce a vášeň pro gymnastiku jsou inspirací pro nás všechny. Gratulujeme k pěknému výsledku a těšíme se na mistrovství Evropy.

 

 

Přihláška

Přidej se k nám!