logo

INFORMACE PRO RODIČE

Kdy začít cvičit?
V jakémkoli věku. A kdykoli. Nábory do nezávodních skupin probíhají vždy v září a lednu, přijít ale můžete kdykoli během roku, ohlásit se u trenérky, hodinu si zkusit a přidat se k nám. Nezapomeňte si sportovní oblečení a obuv a pití (nejlépe neperlivé).

Co nabízíme?
– Všestrannou sportovní průpravu pro děti od 3 do 5 let
– Specializaci na trénink závodního gymnastického aerobiku pro děti od 5 let
– Kondiční cvičení pro děti (aerobik, gymnastika, parkour) od 6ti let, vhodné jako doplněk k jiným aktivitám

Co sebou na cvičení?
Sportovní oblečení (nejlépe přiléhavé- je vidět pohyb), kvalitní sportovní obuv, pití (nejlépe neperlivé), papírové kapesníčky a nejmladším dětem ze sportovní přípravky vezměte i malý notýsek na razítka a samolepky.

Kdy se můžete na děti podívat?
Pro rodiče jsou vyhrazeny speciální ukázkové lekce, akademie, veřejné vystoupení a závody na kterých je přítomnost rodičů vítaná. Pokud přesto máte zájem vidět své děti při tréninku, domluvte se s cvičitelkou a prosíme při lekci nevolejte a nenapomínejte děti. Děkujeme za pochopení.

Vyzvedávání dětí.

Děti do 6 ti let instruktoři vždy předávají rodičům po tréninku. Pokud se rodiče opozdí, bereme si děti na další trénink (starších dětí). Děti starší 6 ti let instruktoři po hodině propouští do šatny. Pokud chcete, aby dítě bylo osobně předáno rodičům, musíte o tom písemně informovat instruktora.

Jak vypadá sportovní obuv vhodná pro gzmnastický aerobik?

Při tréninku preferujeme sportovní fitness obuv. Lehce odpružená, měkká a lehká bota na tkaničky. Na závody používáme bílé boty. Doporučená je značka Venturelli. (čistě bílé bez obrázků) Zajistili jsme pro Vás SLEVU 5% na veškeré zboží v rámci webu www.venturelli.cz – oblečení, boty (slevový kód u trenérky)

Jak můžete pomoci?
Rodiče, kteří mají zájem se zapojit do činnosti oddílů a pomoci s hledáním sponzorů nabízíme slevu na příspěvcích.
Kromě pomoci finanční uvítáme i drobnou materiální. ( Ceny a odměny pro děti, papírové kapesníčky v boxu… )

Závody. Co sebou?
Na závody nezapomeňte kompletní dres (i s aplikací do vlasů), bílé boty, pití (nejlépe neperlivé), svačina (dobře stravitelná-musli tyčinky, ovoce, celozrnné pečivo se šunkou a sýrem, doplňky stravy – např. Nutrend), věci na česání (hřeben, pinetky, sponky, gumičky, gel, lak) Nedoporučujeme si brát šperky. (musí se sundat)

Závody. Jak organizačně?
Soupiska závodů je vždy v září a lednu na internetových stránkách. Pokud se závodů nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, informujte trenéra mailem nejpozději měsíc před závodem. Startovné se platí předem trenérovi na hodině.

Pokud se neobjednává klubový autobus, doprava na závody je individuální. Do sportovní haly se dostavte vždy v době prezence vaší kategorie. Cca hodinu před startem si trenér vyzvedne dítě (učesané v dresu) na rozcvičení a následný závod. V tuto dobu jděte prosím do hlediště a při sestavě povzbuzujte. :-)
Po sestavě trenér krátce zhodnotí sestavu a předá děti rodičům, s kterými jsou děti až do vyhlášení, na které dorazí včas a v dresu popř. klubovém oblečení.

Sledujte prosím pravidelně stránky. V případě dotazů a připomínek se můžete obrátit na mail estrakosova@centrum.cz nbeo volat v dopoledních hodinách tel. 774 962 942.

Aktuality
gymnastika
Přidej se k nám!