…existuje jen jeden způsob, jak v něčem uspět a to je dát do toho všechno!

Další závodní víkend úspěšně za námi…

O víkendu 21.-22.4.2018 jsme se opět rozjeli na závody. Mladší část našeho týmu zamířila do krásné haly v Říčanech. Nejlépe si vedlo sestavě Limonádový Joe, kterým se po dvou stříbrech podařilo dosáhnout na příčku nejvyšší. Z holek zářila radost, kterou se podařilo předat i divákům a porotě, která sestavu ohodnotila jako nejpovedenější. Skvělého výsledku dosáhly i naše tři sportovní týmy . Na druhém místě za klubem AK Olomouc skončila sestava Red Balloon (PS ST A), velkou senzací bylo druhé místo skupiny Panda (PS ST B), kteří porazily i své týmové kolegyně se sestavou Následníci (PS ST B).  Krásný výkon ukázaly i starší dívky se sestavou We rowdy, kterým se podařilo se svou originální choreografií obhájit prvenství z Černošic. Stříbrné medaile si odvážela i sestava Pejsci v předvedení našich nejmladších závodníků. Ve sportovním aerobiku nás reprezentovaly: Tereza Štáfová (3.místo kat. A), Aneta Blechová (8.místo kat. B), Barbora Školová (10.místo kat. B), Kristýna Šermauerová (12.místo kat. C). Nejúspěšnější singlistkou byla Veronika Vomáčková (1. místo kat. D), které se po krásné sestavě opět podařilo vystoupat na stupínek nejvyšší.  Pavlina Mucha obsadila (10. místo kat. D).

Druhá část Corridoor týmu vyrazila na závody 1.VT ČGF na Pohár federací. Na tomto společném závodě Čechů a Slováků jsme získali 3 cenné medaile. Z žen Sabina Juránková 3. místo., 29. Anna Vitoušová, 39. Julie Sojková, 8. Dominika Herzánová, 12. Tereza Strejčková, 15. Nela Císařová, 7. Tereza Kudláčková, 9. Andrea Rychnová. V kategorii mužů jsme měli jediné ho zástupce, 3. Michal Gorokhov. Juniorský tým Strejčková, Herzánová, Císařová krásné a zasloužené 2. místo.

Děkujeme trenérům (Jakub Strakoš, Tereza Tydlitátová, Kristýna Oubrechtová, Michaela Kokešová, Eliška Strakošová, Andrea Rychnová, Pavlina Mucha) a choreografům (Petra Mulerová, Marie Němcová) za účast na závodech.

Několik fotek z Říčan na youtube.

 

 

 

 

Aktuality
gymnastika
aiga_mail-512
Přidej se k nám!