…existuje jen jeden způsob, jak v něčem uspět a to je dát do toho všechno!

ČESKOBRODSKÁ SOUTĚŽ V AEROBIKU

První zkušební závod je za námi…

Mezi nejmenšími, které závodili v kategorii cvičení podle lektora, si nejlépe vedla maličká Sofie Vedralová (3.místo). Do první šestky se vešly i Alenka Borovičková (5.místo)  a Anička Kašparová (6.místo). Všechny děti, ale cvičily s velkou chutí a právem si kromě diplomu odnášely i věcné ceny.

V kategorii sportovních týmů jsme byli zastoupeny celkem pěti závodní týmy. Mladší „Pirátky“ (1.) a “Iron man” (2.) a o něco starší „Violin on Fire“ (1.) a “Strážci” (3.) Nejstarší tým „Hei Boi“ (svěřenkyně Michaely Kokešové) skončil na druhém místě. Stejně jako Kristýna Šermauerová, která získala senzační stříbrnou medaili i v kategorii jednotlivkyň. Víc než výborně si vedla Barbora Školová (svěřenkyně Elišky Strakošové) tento závod bezkonkurenčně vyhrála a získala tak vytouženou a dlouho očekávanou zlatou medaili v individuální kategorii. Dobře si vedla i Alžběta Komárková (8.), která potvrdila svou připravenost za závody v individuální kategorii. Nejmladší ze závodnic sportovního aerobiku byla Tereza Štáfová, která skončila čtvrtá.

Všem závodníkům moc gratulujeme a děkujeme za přípravu a reprezentaci našeho oddílu.

Děkujeme rodičům oddílu v Českém Brodě, kteří se podíleli na organizaci.