logo

NÁVRAT NA ZÁVODNÍ PLOCHU- první závody po 7 měsících

Tento víkend konečně proběhly vytoužené závody. Do Prahy se sjeli závodníci z blízka i daleka, aby konečně mohli poměřit síly s konkurencí. Po sedmi měsících jsme se opět mohli potkat, inspirovat a získat sílu a motivaci dál na sobě pracovat. Všichni závodníci ukázali, že v pauze nezaháleli, dokázali pilně trénovat doma a poté i v tělocvičně.

V kategorii jednotlivkyně 9-11 let jsme měli zastoupení dvěma závodnicemi. Tereza Štáfová vybojovala 11.místo a Adéla Součková 22. místo. Michal Gorokhov závodil především tréninkově a získal 25,58 b. V bodovém porovnání se závodnicemi svého věku by obsadil bronzovou příčku.

Vůbec první závody čekaly závodnici Claudiu Prokop. Po sérii vleklých zranění, se Claudii podařilo na svých prvních závodech obsadit úžasné 10.místo (z 36ti závodnic). Věříme, že až její zdravotní stav dovolí a budeme moci zařadit obtížnější prvky, které už zvládá, tak výsledek bude ještě výrazně lepší.

Perfektní výkon předvedla i Anna Komárková, bohužel nervozita z delší pauzy bez závodů se projevila a Anička se nevyvarovala chyby. Ale i přes přerušení sestavy obsadila hezké 23.místo. I u této závodnice se můžeme těšit na krásné výsledky. Teď je důležité, abychom mohli závodit a další pauza nebyla opět 7 měsíců.

V kategorii trojic 9-11 let jsme měli zastoupení dvou týmů. Starší a zkušenější tým ve složení Alžběta Sachlová, Sára Tománková, Adéla Součková získal 3. místo a mladičký týmeček Ema Zábranská, Magdaena Vokatá, Ella Chodounská obsadil dělené 6.-7. místo.

Ve straší kategorii (12-14 let) jsme mohli vidět zkušené trio Aneta Blechová, Barbora Školová, Dominika Macháčková. I tomuto týmu se v silné konkurenci podařilo se svou originální sestavou získat krásnou bronzovou příčku.

V kategorii maxi týmů jsme měli opět dvě zastoupení mladší Alžběta Sachlová, Bára Šimková, Sára Tománková, Kateřina Šmejkalová, Adéla Součková a starší Lucie Blažková, Eliška Drbohlavová, Anita Hybešová, Růžena Janichová. Oba týmy si odvážely bronzové medaile.

Na stupínek nejvyšší vystoupaly dívky se sestavou Adamsova rodina, které trénuje Pavlina Mucha, Andrea Rychnová a Eliška Strakošová. Tým závodil v opravdu obrovské konkurenci a tak výsledek nás všechny moc potěšil.

V kategorii sportovních týmů nás reprezentovalo hned 5 týmů. „Ruslana“ a „Pobřežní hlídka“ si odvezly stříbrné medaile. „Vaiana“ a „With or Without“ bronz. Nováčci ve straší kategorii „Poletíme“ obsadili 7. místo.

A v neposlední řadě, se závodů účastnili i mladičcí „Kuchaříci“. Tento tým měl největší diváckou podporu a získal, pro nás tento závod oblíbenou, bronzovou medaili.

Děkujeme všem závodníkům za reprezentaci klubu. Sabině Juránková, Sabině Drapákové a Tereze Kudláčkové za inspirující exhibice, rodičům za podporu a trenérům za čas a práci.

Teď už nám nezbývá než doufat, že to není poslední závod a že budeme moci pokračovat dál.

Za Corridoor

Eliška Strakošová

Aktuality
gymnastika
Přidej se k nám!