logo

Březen – na plochu vlezem 😊 (duben- ještě tam budem! 😊 )

Závodní sezóna nám začala! Pro některé to byly první závody po půl roce, pro některé to byly první závody pro dvou letech a pro některé první závody vůbec…

Jako každý rok, tak i letos jsme se všichni těšili na závody, až budeme moci ukázat to nejlepší, co v nás je. Zároveň však první závody vždy doprovází pocit nervozity. Tento koktejl emocí z nás konečně opadl a jsme rádi, že můžeme říct, že jsme to zvládli.

aerobik corridoor gymnastika český brod děti sport cvičení

Vyhlášení nejmladší kategorie dívek.

Pražský oddíl zvládl připravit nové maličké závodnice i téměř dospělé ostřílené závodníky.  Jako první na plochu nastoupily naše nejmaldší závodnice, svěřenkyně Sabiny Drapákové a Elišky Strakošové. Skvěle si vedlo Aylin Balci, kterou předčila jen jedna závodnice z Havířova, a tím pádem si odnášela svou první stříbrnou medaili. Výborné byly o trochu starší závodnice. I pro ty byly tyto závody úplně první. Nejlépe si vedla Sabina Chloupková, Sofie Mikyšková a Tamara Volkmerová.

Velkou radost měl pražský sportovní tým Pobřežní hlídka, který trénuje pod vedením Andrei Rychnové. Zlatá medaile byla velkou odměnou a motivací připravovat se na závody první výkonnostní třídy. Stejně tak si skvěle vedl i mladší sportovní tým trenérky Bianci Gorgovan – Sparkling stars. Oba sportovní týmy pražského klubu Corridoor se tak mohly pyšnit zlatem.

Příjemným překvapením byl i bronzový úspěch sestavy „Krucinál, himl hergot laudón donrvetr!“ Tato sestava, zpracovaná na motiv známé české pohádky S čerty nejsou žerty, závodila v kategorii show a v plném počtu má 20 závodníků. A díky velkým absencím si do poslední chvíle nikdo nebyl jistý, jestli na závody vyrazí nebo ne. A tak třetí místo bylo více než senzační a trenérky Pavlina Mucha, Andrea Rychnová a Eliška Strakošová si mohly gratulovat, protože dát dohromady takhle početnou skupinu, v této době, není nic jednoduchého.

V kategorii trojic 9-11 let nastoupil tým Ella Chodounská, Magdalena Vokatá a Emma Zábranská. Přestože tým skončil na nepopulárním bramborovém místě, tak v takové konkurenci se není za co stydět. Stejně tak nám udělala radost Tereza Štáfová, která, v jedné z nejobsazenějších kategorií, nechala polovinu startovního pole za sebou a získala sdílené 11.-12. místo.

Českobrodský oddíl, který závodí pod hlavičkou T.J.Sokol Český Brod – Corridoor tým se prezentoval na závodech v Praze s 15ti závodními sestavami.

V kategorii jednotlivkyň 6-8 let jsme měli hned 4 šikulky, kterým se podařilo obsadit všechny přední příčky. Svou kategorii vyhrála Adéla Douchová, druhá byla Zuzana Piknerová, a o setinu třetí byla Isabella Svíčková. Čtvrtá pak skončila Josefína Menclová, pro kterou byl tento závod úplně prvním. V individuální kategorii 9-11 let poprvé závodila i Sabina Záveská, které se podařilo porazit dvacet soupeřek a vybojovat si tak 2. místo. Těsně pod stupněm vítězů skončila Tereza Vondrášková, které medaile v této kategorii o kousek utekla. To si ale vynahradila v týmu s Viktorií Polákovou a Alicí Malinovou, kde se dívkám v konkurenci dalších osmi týmů podařilo kategorii zcela ovládnout a získat tak cennou zlatou medaili. Viktorie a Alice závodily i v kategorii dvojic, aby dohnaly čas, kdy nemohly být na závodní ploše a získávat cenné zkušenosti. A i jim se vedlo senzačně. Bronzová medaile byla odměnou za velkou snahu a tvrdou práci.

V kategorii group (5-6ti členný tým) jsme měli zastoupení ve dvou kategoriích. Viktorie Poláková, Alice Malinová, Tereza Vondrášková, Sofie Černá a Sabina Záveská vybojovaly místo první. Starší závodnice Alžběta Sachlová, Bára Šimková, Sára Tománková, Kateřina Šmejkalová, Adéla Soušková a Nela Kašparová skončily na místě třetím.

Ověnčeni medailemi odjížděli i naše dva sportovní týmy. Tým Ruslana medailemi bronzovými a tým Vězni medailemi stříbrnými.

Nejen těm medailovým umístěním, ale všem moc gratulujeme. Děkujeme závodníkům za skvělou reprezentaci našeho klubu a rodičům za podporu. A především děkujeme trenérům, kteří to tento rok, více než jiny, neměli jednoduché.

Tým Corridoor

Fotky budeme přidávat na Facebook, Instagram a YouTube CORRIDOOR.

Aktuality
gymnastika
Přidej se k nám!